JOGOS UŽSIĖMIMAI

Sezonas prasideda rugsėjo 3 d., kviečiame užsiregistruoti nemokamą užsiėmimą. Prisijungti gali net ir patirties neturintys.

Kur vyksta užsiėmimai?

Adresas: Lukšio g. 17, Vilnius. Mus rasite antrame aukšte virš “Caffeine“. 
Nuostabioje, specialiai užsiėmimams pritaikytoje salėje, su rekuperacija, klimato valdymu ir kitais patogumais. Kilimėliai suteikiami ir dezinfekuojami po kiekvieno užsiėmimo.

Kada visa tai vyksta ir kiek kainuoja? 

Laikas: Nuo rugsėjo 3 d., kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį, galite pasirinkti vieną iš dviejų grupių:

 • 18:00 val. (liko 20 vietų)
 • 19:10 val. (liko 20 vietų)

Kaina: 50 Eur/mėnesiui (8 kartai per mėnesį). Pirmas užsiėmimas nemokamas.

Antradienis

 • Jogos užsiėmimai II ir IV

  -

  User Avatar Maksimilianas Savickas

 • Jogos užsiėmimai II ir IV

  -

  User Avatar Maksimilianas Savickas

Ketvirtadienis

 • Jogos užsiėmimai II ir IV

  -

  User Avatar Maksimilianas Savickas

 • Jogos užsiėmimai II ir IV

  -

  User Avatar Maksimilianas Savickas

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į jogos užsiėmimus

Ką mes veiksime šių užsiėmimų metu?

Užsiėmimo metu mūsų tikslas bus sukurti harmoningą ir visapusišką patirtį kūnui, protui ir sielai. Tai bus kelionė į jogos pasaulį, kuriame susilieja fizinis pratimas, kvėpavimo gilumas ir vidinė ramybė. Štai ką veiksime mūsų jogos užsiėmimo metu:

1. Pratimai:
Pradėsime nuo lengvų pratimų, skirtų pašildyti raumenis ir atsipalaiduoti. Palaipsniui pereisime prie gilesnių ir lankstesnių asanų, kurios padės atverti kūno energijos srautus ir sustiprinti kūną. Asanų seka bus suderinta taip, kad būtų įtraukti visi kūno segmentai, padedant gerinti lankstumą ir stiprumą.

2. Kvėpavimo technikos:
Kvėpavimas yra svarbiausia jogos praktikos dalis. Pasinersime į kvėpavimo technikas, kurios padės subalansuoti energiją, sumažinti stresą ir atgaivinti protą. 

3. Lankstumas ir stiprumas:
Skirsime dėmesį ne tik kūno lankstumui, bet ir jo stiprumui. Kiekvienas pratimas suteiks galimybę išbandyti savo ribas, siekiant subalansuoti abu šiuos aspektus. Tai padės sustiprinti raumenis, gerinti laikyseną ir pagerinti visą kūno tonusą.

4. Meditacija ir atsipalaidavimas:
Užsiėmimo pabaigoje gilinsimės į meditaciją. Tai bus jūsų laikas pailsėti, atsipalaiduoti ir pasinerti į savo vidinę erdvę. Palaikysime tylą ir ramią atmosferą, suteikdami jums galimybę daugiau laiko pabūti su savimi.

5. Vidinė sąmoningumo praktika:
Kartu su praktiškais pratimais ir meditacija, skirsime laiko vidiniam sąmoningumui. Kreipsime jūsų dėmesį į šią akimirką, atidžiai stebėsime kūno pojūčius, mintis ir emocijas. Tai padės atsijungti nuo kasdienio triukšmo ir susitelkti į čia ir dabar.

6. Jogos filosofija ir dvasinės vertybės:
Per užsiėmimą mes įkvėpsime jogos filosofiją ir dvasines vertybes. Jogos šaknys glūdi šimtmečių senumo tradicijoje, kurios tikslas yra ne tik fizinę sveikatą palaikyti, bet ir dvasiniam tobulėjimui skatinti. Kalbėsime apie šiuolaikines taikomąsias jogos filosofijos dalis. Šie principai padės jums ne tik atpalaiduoti kūną, bet ir atverti naujas perspektyvas į gyvenimą.

Visa tai bus atlikta su rūpestingumu ir dėmesiu jūsų individualiems poreikiams ir galimybėms. Tai bus jūsų laikas atiduoti save jogos džiaugsmui, surasti vidinę ramybę ir atgaivinti savo energiją.

Kas ta joga?

Joga yra senovinė praktika, kurioje derinami fiziniai pratimai, kvėpavimas ir vidinė dvasinė meditacija. Tai daugiau nei tik fizinių asanų (pozicijų) rinkinys – tai išminties sistema, turinti šaknis Indijoje. Joga padeda stiprinti kūną, gerinti lankstumą ir balansą bei sumažinti stresą. Bet tai ne tik fizinė veikla.

Tai taip pat ir būdas susijungti su savo vidiniu “aš”, išmokti stebėti savo mintis, jausmus ir kvėpavimą. Jogos filosofija teigia, kad sąmoningumas ir harmonija su savo vidiniu pasauliu leidžia pasiekti ne tik fizinį, bet ir dvasinę gerovės būseną.

Joga gali turėti daug skirtingų krypčių ir stilių, nuo labiau fizinio iki labiau dvasinio. Tai lankstus kelias, kurį kiekvienas žmogus gali pritaikyti savo poreikiams ir galimybėms. Tai ne tik būdas treniruoti kūną, bet ir įrankis, padedantis ramiau ir sąmoningiau gyventi.

Svarbu pabrėžti, kad tai nėra religija ar jos propagavimas, tai nėra mityba ar jos propagavimas. Tikroji joga nėra siejama su religiniais įsitikinimais, mitybos įpročiais ar kultūra. Į šiuos užsiėmimuos drąsiai gali ateiti visi žmonės, su patirtimi ar be. 

Kokia jogos nauda?

Joga siūlo gausybę naudų, veikiančių tiek kūną, tiek sielą. Šiame sparčiai judančiame pasaulyje, kai dažnai jaučiame įtampos, streso ir nuovargio simptomus, joga tampa puikiu būdu atrasti ramybę ir subalansuoti savo gyvenimą.

1. Fizinė sveikata ir lankstumas:
Jogos asanos (pozos) ir pratimai padeda stiprinti raumenis, raiščius ir stuburą. Tai pagerina kūno lankstumą, laikyseną ir koordinaciją. Metodai, susiję su kūno svorio paskirstymu ir kvėpavimu, taip pat gali padėti sumažinti skausmus ir sustiprinti sąnarius. Tiems, kurie turi į vairių negalavimų ar traumų, tai puiki reabilitacijos priemonė galinti ne tik paspartinti gijimą, bet ir sustiprinti dar labiau, išvengiant ateityje pasikartojančių nelaimių.

2. Stresas ir įtampos mažinimas:
Jogos praktika skatina gilų ir lėtą kvėpavimą, kuris mažina stresą ir ramina nervų sistemą. Atsipalaidavimo asanos padeda mažinti įtampą raumenyse, o meditacija – susilpninti psichologinę įtampą.

3. Sąmoningumas ir protinis fokusas:
Jogos praktika skatina gyventi šiuo momentu, padeda atsikratyti nuolatinio pergalvotinimo ir susitelkti į dabartį. Tai gali padėti pagerinti sprendimų priėmimą ir koncentraciją.

4. Dvasinė gerovė:
Jogos filosofija siūlo gilintis į savo vidinį pasaulį, ieškoti dvasinio tobulėjimo ir rasti gyvenimo prasmę. Tai gali padėti suvokti gyvenimo esmę ir atrasti vidinį ramybės šaltinį.

5. Sveikas miegas ir energijos padidėjimas:
Regularūs jogos pratimai gali padėti gerinti miego kokybę ir padidinti energijos lygį per dieną.

6. Bendruomenė ir palaikymas:
Jogos studijos ir grupinės klasės teikia galimybę susipažinti su panašiai mąstantimis žmonėmis, pasidalinti patirtimi ir gauti palaikymą iš bendraminčių.

Svarbu prisiminti, kad jogos nauda yra individuali ir gali skirtis nuo žmogaus poreikių ir fizinės būklės. Tai daugiau nei fizinis pratimas – tai gyvenimo būdas, kuris gali pagerinti visapusišką gerovę ir padėti susidoroti su kasdienio gyvenimo iššūkiais.

Joga gali padėti Jums:

Fiziniam kūnui

 • Sustiprinti kūną, balansą, lankstumą
 • Padėti išgydyti nugaros skausmus
 • Sustiprinti širdies darbą ir sveikatą
 • Atsipalaiduoti, gerai išsimiegoti
 • Gerinti kraujotaką
 • Subalansuoti medžiagų apykaitą
 • Apsaugoti nuo netikėtų traumų
 • Pagerinti ir sustiprinti kūno judesius, mechaniką
 • Stiprinti imunitetą
 • Pagerinti nervinę sistemą
 • Pagerinti kvėpavimą

Protui ir sielai

 • Sumažinti stresą, nerimo jausmą
 • Pagerinti gyvenimo kokybę
 • Gydyti depresiją
 • Pagerinti miego kokybę
 • Gydyti lėtinius skausmus, ligas, migrenas
 • Stiprinti protinę veiklą
 • Gerinti seksualinį gyvenimą
 • Skatinti pozityvumą
 • Gerinati dėmesio koncentraciją, mąstymą
 • Keisti, gerinti požiūrį į save ir aplinkinius
 • Jauninti organizmą ir protą

Atėjau čia vieną kartą – pasibandyti. Bet taip patiko ir pritiko, kad pasilikau kiek ilgėliau.  Užsiėmimo metu ne tik prajudini nuo kasdienio aštuonių valandų sėdėjimo prie kompiuterio sustingusius raumenukus, bet dar iš naujo susipažįsti su savimi, išmoksti nepamesti svarbių dalykų iš akiračio ir pradedi mylėti save ir visa, kas aplink, šiek tiek labiau. 

Julija V.

Suaugusių jogos užsiėmimų klientė

O kas aš toks? :)

Aš mėgaujuos kiekviena akimirka, kiekvienu gyvenimo užduotu klausimu ar iškeltu uždaviniu – tiesiog mėgaujuos gyvenimu. Juk gyvenimas ir formuojasi iš klausimų ir atsakymų.

Užsiėmimuose man teikia didelį malonumą padėti žmonėms su jų fiziniais kūnais, patinka stebėti kaip žmonės stengiasi atlikti net ir protiškai sudėtingus pratimus. Kur yra pastangos, ten yra ir tobulėjimas.

Be galo patinka dirbti su vaikais: stebėti jų progresą, kaip plečiasi jų požiūris, kaip jie auga.

Su visais žmonėmis aš augu kartu. Ateina mokytis pas mane, o mokomės visi.

Maksimilianas Savickas

Studijos įkūrėjas ir mokytojas