Komanda

Kiekviena asmenybė “Laukinė vyšnia” komandoje – ypatinga: turinti savito vidinio grožio, galios, siekio mokytis visą gyvenimą ir dalintis savo žiniomis. Visi atrenkami ypač kruopščiai, atsakingai.  

Apie kiekvieną galiu atsiliepti itin pozityviai. Jie labai skirtingi, bet tuo pačiu saviti, unikalūs, autentiški. Vieni turi labai daug patirties, kiti ją tik pradeda kaupti, tačiau jų viduje slypi kai kas ypatingo, kai kas, kas kuria šiame pasaulyje tikrą nuoširdumą, tikrą gėrį. Šių asmenybių dėka “Laukinė vyšnia” keliama į visiškai kitą saviugdos lygmenį.

Be galo esu dėkingas ir labai didžiuojuosi savo nuostabia komanda. 

Maksimilianas Savickas"Laukinė vyšnia" įkūrėjas ir mokytojas

Asta Aleksandravičiūtė

Hatha jogos instruktorė

Aš – Asta, klajokliškos sielos ieškotoja. Jogą atradau daugiau negu prieš dešimt metų – tiek laiko ir praktikuoju. Į Jogos filosofiją ir praktiką gilinausi Indijoje, ten ir įgijau Jogos mokytojos kvalifikaciją Yoga Vidya Gurukul mokykloje. Man Joga yra praktika, padedanti harmonizuoti tiek kūną, tiek emocijas bei protą – tad noriu šia praktika pasidalinti ir su Jumis.

Saulė Demidenkaitė

Vaikų Jogos instruktorė

Ši nuostabi siela atkeliavo į vaikų jogos stovyklą, kurioje pirmą kartą susipažino su tiek su tikrąja joga, tiek su Laukine Vyšnia. Labai greitai pritapo prie komandos, turinti tą pačią filosofinę pakraipą ir jau kitais metais keliavo į stovyklą kaip vadovė, kuri organizavo stovyklos veiklas.

Larisa Petkevičienė

Tai Chi mokytoja

Aktyvios meditacijos instruktorė Larisa jaunystėje mokėsi kovos menų, o pastaruosius 20 metų skyrė Jogos, Meditacijos ir Tai Či praktikai. Jau dešimtį metų ji veda užsiėmimus įvairiuose Lietuvos miestuose.

Gerda Vozgirdaitė

Hatha Jogos instruktorė

Ši siela atkeliavo į studijos užsiėmimus kaip visiškai paprastas žmogus, kuris norėjo išmokti jogos. Dabar ji Hatha jogos instruktorė.