Kviečiame į vaikų jogos vasaros stovyklą!

Jau 8 metus organizuojamos vasaros jogos stovyklos vaikams įgavo savitą prasmę, dvasią ir pagreitį. Unikali vieta, kurioje disciplina, draugiškumas ir patirtis išlieka vaikų atmintyje labai ilgam!

Apie ką stovykla?

Tai stovykla, kurioje vaikas supažindinamas ir mokomas tikrosios „jogiškos“ gyvenimo filosofijos, pradedant nuo atsikėlimo ryte ir baigiant gulant vakare miegoti. Visos dienos metu yra įvedama nepasikartojanti rutina, kuri skatina vaikus tobulėti savo kasdienybėje, todėl pratę prie šios tvarkos grįžę namo vaikai dažnai tęsia naujai išmoktas pamokas ir taip keičia savo kasdienį gyvenimo būdą. 
 
Stovyklos metu vaikai žais daug skirtingų žaidimų, kurie lavina vienas ar kita vaiko savybes, nuo aktyvių žaidimų bėgant iki užduočių mąstymui skatinti ir kūrybinių žaidimų. Stovykla skirta visokeriopam vaiko lavinimui ir mokymui, todėl tai nėra „meditacijos“ stovykla. 
 
Mes orientuojamės į vaikų visapusišką lavinimą ieškodami jų stipriąsias bei silpnąsias savybes. Kiekvienas vaikas visos stovyklos metu gaus/turės savo atitinkamas pareigas – tai skatins vaikų pasitikėjimą savimi bei atsakomybės jausmą.

Kas ta joga?

Joga – tai gyvenimo būdas, filosofija, požiūris į kasdienius dalykus, į rutiną, į žmogų, į gamtą ir į patį save. Todėl stovykloje kiekvieną kartą parenkama skirtinga programa, kuri moko, supažindina vaikus su geranorišku, draugišku pasauliu, žmonėmis bei mokina tokiais būti patiems. 

Žemo ir (kartais) vidutinio intensyvumo fiziniai pratimai korektiškai ir protingai suderinti su protine veikla bei kvėpavimu. Visi jogos pratimai parenkami ir specialiai pritaikomi vaikams pagal amžių, gabumus ir galimybes. 

Todėl tikrai nereikia pergyventi, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas nieko niekada neturėjot bendro su jogą. Čia vaikai švelniai ir aiškiai bus supažindinti su tikrąją jogos filosofiją (be religijos, mitybos ar kt. piršimų).

Ar stovykla tinka Jūsų vaikui?

Taip, ši stovykla tinka Jūsų vaikui. 🙂 Nes čia vaikai linksminasi ir juokiasi LABAI daug. Kuris vaikas to nenori? 🙂 

Šioje stovykloje vaikai labai daug žais, labai daug bendraus tarpusavyje, labai daug spręs skirtingų užduočių ir žais žaidimų. Ir visa tai nebus apie „jogą“. Čia mes nepropaguojame religijos, nepropaguojame specialios mitybos ir negriauname Jūsų namų/šeimos tvarkos. Čia laviname vaikus, mokome būti savarankiškais, mąstančiais, kūrybiškais. 

Daug vaikų keliauja į mūsų stovyklas ne vienerius metus, čia vaikai užauga draugystėje ir meilėje, čia vaikai pamato gyvenimą, tampa lyderiais. 

Šioje stovykloje mes leidžiame vaikams suprasti gyvenimo vertę, pozityvą ir kai priimti sau tinkamus sprendimus. 

SVARBU:

Į stovyklą draudžiama atsivežti telefonus, kompiuterius, planšetes, žaidimų konsoles ar kitą elektronikos priemonę (išskyrus fotoaparatus ir laikrodžius). Susisiekimui bus nustatytas konkretus laikas ir suteiktas telefonas, kada vaikai galės bendrauti su tėvais.

Kas gali dalyvauti?

Visi vaikai nuo 8 iki 14 metų. 
Stovyklose laisvai gali dalyvauti tiek tie, kurie niekada nieko nėra girdėję apie jogą, tiek tie, kurie jau lanko mūsų studijoje ar kitose vietose.

Vienoje pamainoje dalyvaus iki 30 vaikų, tad dėmesys bus skirtas kiekvienam vaikui. 

Kur ir kada vyks stovyklos?

I pamaina: Liepos 3-9 d., Bilso Sodyba, Druskininkų sav.
II pamaina: Liepos 10-16 d., Bilso Sodyba, Druskininkų sav.
III pamaina: Liepos 17-23 d., Bertašiūnų vienkiemis, Druskininkų sav.

Transportas:

Tėvai atveža vaikus savarankiškai. Tačiau skatiname kooperuotis, bus išsiųstas failiukas, kuriame tėvai galės susikooperuoti. Esant dideliam poreikiui, suorganizuosime autobusą į stovyklą. 

Kiek kainuoja? 

Stovyklos kaina – 320 Eur
(Vilniečiai turi galimybę gauti paramą. Su parama stovyklos kaina – 240 Eur.)
 
Antram šeimos nariui taikoma 15 proc. nuolaida. (be paramos)
 

Dalyvio registracija patvirtinama atlikus šiuos 3 veiksmus: 

 1. Užpildant registracijos formą;
 2. Pasirašant stovyklautojo sutartį;
 3. Pervedus 100 Eur avansinį mokestį. 

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į vaikų vasaros stovyklą

  Tai nėra religija ar jos propagavimas, tai nėra mityba ar jos propagavimas. Paprasčiau tariant, draugiškas gyvenimo būdas sau ir kitiems (na, kad niekam nekenkti, o padėti).

  Stovyklos metu vaikai:

  Mokysis:

  • Jogos filosofijos
  • Kūrybiškumą skatinančių technikų
  • Bendrauti ir susidraugauti
  • Suprasti, kas jiems yra tinkama ir kas ne
  • Saugiai elgtis prie vandens ir maudysis ežere
  • Gerinti dėmesio koncentraciją, mąstymą
  • Keisti, gerinti požiūrį į save ir aplinkinius

  O dar jie:

  • Žais įvairius lavinamuosius žaidimus
  • Susipažins su įdomiais svečiais
  • Turės laisvo laiko (tai viena iš kūrybiškumą skatinančių technikų)
  • Praktikuos toleranciją vienas kitam
  • Stiprins protinę veiklą
  • Skatins pozityvumą

  Atsiliepimai

  • Šį stovykla mūsų mergaitei buvo pirmoji, todėl pergyvenau su kokiais įspūdžiais grįš, ar patiks, ar bus noro stovyklauti ateityje?🤔 Taigi, panelė grįžo pilna įspūdžių, gerų emocijų, nenustoja pasakoti apie veiklas, žygius, vadovus, jau laukia kitos vasaros🎊👍negaliu atsidžiaugti! Tad, nuoširdžiai dėkoju vadovams, treneriams už nepamirštamas akimirkas👏 esate nuostabūs! Visiems rekomenduoju! O mes su nekantrumu lauksime kito vasaros susitikimo su „Laukinė višnia“ 💜🤗
   Mažena G. K.
   Stovyklos dalyviai
  • Kai dukrai Neringai pasakiau, kad Maksimilianas prašo parašyti atsiliepimus apie stovyklą, Neringa sako parašyk, kad man labai patiko. Manau tai daug ką pasako. Ji pasakojo daug ir dar vis pasakoja kažką atsiminusi 🙂 O patiko jai ir joga, ir kiti užsiėmimai, ir nauji draugai, ir stovyklos vadovai. Telefono sakė jai visai netrūko, o kai išeinant iš stovyklos paklausiau ko dabar labiausiai norėtų, tai atsakė tėčio :)(tėtis laukė namie). Tai mane nudžiugino, o tikėjaus, kad atsakys – telefono 🙂 Vaikai gavo diplomus, kuriuose kiekvienam asmeniškai buvo parašytas palinkėjimas. Mane nustebino tai, kad palinkėjimai buvo kiekvienam skirtingai, apie tai kokias savybes vadovai pamatė vaike. Aš labai dėkoju už šią stovyklą vadovams, vaikui tai tikrai neįkainojama patirtis. Tikiuosi dar susitiksim 🙂 Sėkmės jums kitose stovyklose.

   Jūratė K.
   Stovyklos dalyviai
  • Sveiki, Nidai pasirodo labai patiko, nepaisant to kad skambindavo kasdien verkdama ir sake kad nori namo 🙂 ji pasikeitė, i geraja puse, su ja bendraujant jauciasi kad su ja, o ir su kiekvienu vaiku buvo bendraujama asmeniskai, rodytas tik pozityvus pavyzdys, o tai labai dziugina 😊

   Lina S.
   Stovyklos dalyviai
  • Jūs patys geriausi ! Laurynas nenustoja pasakoti įspūdžių ir manau, kad dabar visus metus prašys į šitą stovyklą. Didelis Jums AČIŪ visiems už tikrai gerą laiką!

   Laura N.
   Stovyklos dalyviai
  • Į šią jogos stovyklą, kurią organizuoja Maksimilianas sūnus atvyksta jau trečius metus iš eilės. Manau, kad tai jau daug ką pasako 🙂 Ačiū visiems vadovams už rūpestį, dėmesį ir šilumą. Šiais metais, kaip visais prėjusiais, stovykla esame labai patenkinti, vaikas pasikroves naujų įspūdžių ir emocijų, ir manau, kad dar sugrįšime 🥰

   Gintarė
   Stovyklos dalyviai
  • Dukra apie vaikų jogos vasaros stovyklą: „Puiku! Puiku! Svajonių stovykla! Puiku!“:) Kai laimingi vaikai, laimingi ir tėvai. AČIŪ!

   Gitana V. R.
   Stovyklos dalyviai

  SVARBU:

  Į stovyklą draudžiama atsivežti telefonus, kompiuterius, planšetes, žaidimų konsoles ar kitą elektronikos priemonę (išskyrus fotoaparatus ir laikrodžius). Susisiekimui bus nustatytas konkretus laikas ir suteiktas telefonas, kada vaikai galės bendrauti su tėvais.

  O kas aš toks? :)

  Aš mėgaujuos kiekviena akimirka, kiekvienu gyvenimo užduotu klausimu ar iškeltu uždaviniu – tiesiog mėgaujuos gyvenimu. Juk gyvenimas ir formuojasi iš klausimų ir atsakymų.

  Užsiėmimuose man teikia didelį malonumą padėti žmonėms su jų fiziniais kūnais, patinka stebėti kaip žmonės stengiasi atlikti net ir protiškai sudėtingus pratimus. Kur yra pastangos, ten yra ir tobulėjimas.

  Be galo patinka dirbti su vaikais: stebėti jų progresą, kaip plečiasi jų požiūris, kaip jie auga.

  Su visais žmonėmis aš augu kartu. Ateina mokytis pas mane, o mokomės visi.

  Maksimilianas Savickas

  Studijos įkūrėjas ir mokytojas