Hatha Jogos pamokos Vilniuje

LygmuoPradedantiesiems
AmžiusNuo 16 iki 60 m.
StiliusHatha joga

Kas yra joga?

Tai žemo ir (kartais) vidutinio intensyvumo fiziniai pratimai korektiškai ir protingai suderinti su protine veikla bei kvėpavimu. Pats žodis “Yoga” reiškia “susiliejimas”, kuris turi itin daug interpretacijų. Išsamiau kalbant, tai fizinio kūno, proto ir sielos susiliejimas. Tai yra, kad visos šios trys dalys veiktų kartu, harmoningai. 

Originaliai joga yra naudojama visapusiškai saviugdai ir tobulėjimui. Skirtingos studijos, kaip ir mokytojai, naudoja skirtingus metodus tam pasiekti. Vieni įpratę siaurinti jogą ir skirstyti į skirtingis sritis, kaip fizinio kūno ugdymą, tai yra Hatha joga, karmos valymą ir gerinimą – Karma joga, teorinės paskaitos – Satsang ir t.t. 

Hatha joga

“Ha” reiškia Saulę, “Ta” reiškia mėnulį, o “Hatha Yoga” – pozos nuo Saulės iki Mėnulio. Paprasčiau tariant, tai fiziniai ir kvėpavimo pratimai skirti stiprinti savo kūną. Sudėtingiau kalbant, tai dviejų energijų (Saulės (Yan) ir Mėnulio (Yin) ) įvaldymas jogos pozų ir judėjimo pagalba, kūno, proto ir sielos harmonijos kūrimas.

Pagrindinis Hatha jogos tikslas – visokeriopai gerinti mūsų fizinio kūno sveikatą, būti stipresniems, lankstesniems, ištvermingesniems, siekti dailių kūno linijų ir pan. 

Kokia Jogos nauda?

Joga žinoma yra visame pasaulyje kaip seniausia kūno, proto ir sielos lavinimo filosofija ir priemonė. Joga siūlo labai daug galimybių stiprinti savo fizinę ir protinę sveikatą bet kokio amžiaus žmonėms, o tiems, kurie turi įvairių negalavimų ar reabilituojasi po traumų, joga gali tapti neatsiejama jūsų atsistatymo dalimi ne tik paspartindama gijimą, bet ir sustiprinti išvengiant ateityje pasikartojančių nelaimių.

  • Mažina stresą, nerimo jausmą, kraujospūdį
  • Gerina miego kokybę
  • Stiprina protinę veiklą, atmintį
  • Gerina seksualinį gyvenimą, augina libido
  • Gerina ir stiprina kūno judesius, mechaniką
Jogos užsiėmimai

Šių užsiėmimų tvarkaraštis

Pirmadienis

Trečiadienis