ŽAIDIMAS SU PUODELIAIS IŠKIRPTU DUGNU

 
 
Eiga: iš puodelių yra iškerpamas dugnas, vaikams yra pridėdami/pririšami jie tarsi akiniai ir tuomet jie eina per paruoštą kliūčių ruožą.
 

ŽAIDIMAS SU PAGALIAIS

 
 
Eiga: žaidimas vyksta poromis. Poros atsistoja šonu vieni šalia kitų ir ant savo poros iškiša po vieną koją į priekį, ant kojos padedama lazda, reikia nueiti į vieną salės galą ir grįžti nenumetant lazdos.
 

KRYŽIUKAI-NULIUKAI

 
 
Eiga: reikia sukurti erdvę, primenančią kryžiukų-nuliukų žaidimui skirtą vietą (išdėlioti kvadratus ar panašiai ant grindų). Vaikai pasiskirsto komandomis. Kiekvienos komandos vaikas turi savo komandos spalvą ar simbolį atitinkančius daiktus. Komandos atsistoja į dvi eiles per atstumą nuo tos sukurtos aikštelės. Iš eilės, po vieną komandos narį vaikai bėga ir deda daiktą į aikštelę, taip žaisdami žaidimą kryžiukai-nuliukai
 

SEGTUKŲ ŽAIDIMAS

 
 
Eiga: žaidimas vyksta poromis. Poros stovi skirtingose salės pusėse. Prie vados ant grindų guli 10 segtukų. Vada paima po vieną segtuką ir turi nubėgti iki draugo, uždėti segtuką, grįžti iki savo vietos, pasiimti antrą segtuką, vėl bėgti uždėti segtuką, ir taip visus 10 segtukų uždėti kuo greičiau. Uždėti segtukus reikia taip, kad nebūtų vienas šalia kito ir kad kuo mažiau matytųsi. Kai visos poros baigia segti segtukus, vados pasislenka per vieną vietą į šoną, o jų draugai lieka stovėti vietoje. Taip, kad pasikeistų poros. Ir tuomet kitas vada turi tuos segtukus surasti. Bet lygiai taip pat, nubėga, suranda vieną segtuką, grįžta ir padeda, vėl bėga, pasiima antrą segtuką, grįžta ir padeda į vietą. Taip, kol suranda visus segtukus.
 

MOKYKLA-NAMAI

 
 
Eiga: salėje/erdvėje yra paskirstomos pusės: viena pusė – mokykla, kita – namai. Per vidurį vienas/du vaikai gaudo bėgančius vaikus. Vada sako “mokykla” ir visi vaikai bėga į “mokyklą”. Vada sako “namai” ir visi vaikai bėga “namo”. Erdvės vidury juos gaudo „vilkai“. Kai „vilkai“ ką nors pagauna, tuomet tas vaikas pradeda gaudyti kitus.
 
Previous PostNext Post

Related Posts

Leave a Reply

Text Widget

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot.

Recent Articles

zaidimai 4
2021-08-16
zaidimai 3
2021-08-16
zaidimai 2
2021-08-16

Post Category