Saulė Demidenkaitė

Vaikų jogos instruktorė

Biografija

Ši nuostabi siela atkeliavo į vaikų jogos stovyklą, kurioje pirmą kartą susipažino tiek su tikrąja joga, tiek su Laukine Vyšnia. Labai greitai pritapo prie komandos, turinti tą pačią filosofinę pakraipą ir jau kitais metais keliavo į stovyklą kaip vadovė, kuri organizavo stovyklos veiklas. Saulė aktyviai mokosi ir stipriai plečia savo žinias, kuriomis nori dalintis su vaikais. 

Kai pirmą kartą išgirdau žodį JOGA įsivaizdavau visai ne tą jogą, su kuria mane supažindino Laukinė Vyšnia. Iki šiol žiūrėdavau į ją gan skeptiškai, tačiau pabandžiusi pati supratau, kokius pokyčius paprasčiausias atsipalaidavimas daro mūsų kasdienybėje ir dabar galiu ne tik tobulėti pati, bet ir pasidalinti jogos stebuklais su vaikais. Tai ne tik fiziniai lankstumą, koordinaciją bei ligsvarą ugdantys pratimai, bet ir protinė bei dvasinė veikla, pateikiama per įvairaus pobūdžio žaidimus ir kitas veiklas.

Stengiuosi vaikams perduoti tiek savo per jogą sukauptas žinias, tiek dvasinį ir emocinį atsipalaidavimą, kuris galėtų būti naudingas vaiko ateityje.

Saulė Demidenkaitė

Chronologija

2022 metai
Vaikų jogos būrelio instruktorė
2022 metai
Vaikų jogos stovyklos vadovė ir veiklų organizatorė
2021 metai
Vaikų jogos stovyklos savanorė

Įgūdžiai

Bendravimas su vaikais95%
Vaikų psichologija85%
Jogos pozos75%
Meditacija70%

Vedami užsiėmimai

Pirmadienis

Trečiadienis

Šeštadienis